KONST / Litografier / Färglitografi 14823102
nr 1482 3102
Erik H Olson
(1909-1995), Sverige
Signerad, numrerad 17/100. Färglitografi, bildmått: 41x33 cm, yttermått inklusive ram: 71x61 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
1.700 kr
måndag 15 augusti 2022
kl 20:51:47
800 kr
700 kr
800 kr (Budbetjänt)
1.200 kr
1.000 kr
1.100 kr (Budbetjänt)
1.300 kr
1.600 kr
1.600 kr
Erik H Olson
Läs mer om Erik H Olson